Kauniečiai ir Kauno draugai!

Džiaugiamės galėdami Jus nudžiuginti dvejais vasario mėnesį pasirodžiusiais „Fluxus Labas!” atvirais kvietimais.
Kreipiamės į menininkus ir Kauno miesto gyventojus ir raginame teikti paraiškas į „Fluxus Labas! Kiemas” projektą, įsivardinti savo gyvenamosios aplinkos iššūki ir kūrybiškai jį spręsti kartu su menininkais!

Atviras kvietimas Kauno kiemams ČIA!

Atviras kvietimas menininkams ČIA!

Fluxus Labas! Kiemas tikslas – skatinti kiemų gyventojus keisti savo gyvenamąją aplinką, bei kartu su kaimynais kūrybiškai spręsti iškylančius socialinius, kultūrinius ir infrastruktūrinius iššūkius. 

Šilčiausi linkėjimai | Best wishes

Goda Pomeranceva

Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022 | Kaunas – European Capital of Culture 2022
„Visi kaip vienas“ programos koordinatorė | „We, the people“ program coordinator
Tel.: +37066255349

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content