Kaune vykdoma geriamojo vandens bei nuotekų tinklų rekonstrukcija

 

Kaune vykdoma geriamojo vandens bei nuotekų tinklų rekonstrukcija

 

Vykstant vandens tinklų rekonstrukcijai – vanduo nepavojingas, bet vartoti vandens maisto gaminimui laikinai nepatariama

Laboratorijos specialistai informuoja, kad vykdant tinklų rekonstrukciją ir pasikeitus vandens krypčiai – vandenyje sukilo natūralūs mikroelementai – geležis ir manganas, kurie per ilgą laiką nusėda tinkluose. Paprastai toks vanduo, net mikrobiologiškai būna švarus. Jame nėra nei nitratų, nei nitritų ar kitų toksinių medžiagų. Specialistai sako, kad drumzlinas vanduo nepavojingas, tačiau vartoti jo maisto gaminimui nepataria.

Vykdant magistralinių vandentiekio linijų rekonstrukcijas ir atlikus tinklų perjungimo darbus pasikeitė vandens tekėjimo kryptis, todėl vamzdynuose pakilo susidariusios nuosėdos. Kitokio būdo pakeisti senus vamzdynus naujais nėra. Sprendžiant šį klausimą avarinės tarnybos brigados plauna vandentiekio linijas. Specialistai tikisi, kad padėtis stabilizuosis savaitgalį. Dėl vykdomų rekonstrukcijos darbų nepatogumus susijusius su vandens drumstumu gali patirti – Senamiesčio, Centro, Panemunės, Žemųjų Šančių, Aleksoto bei Vilijampolės mikrorajonų gyventojai.

Atsiprašydami už patirtus nepatogumus ir dėkodami už supratingumą pranešame, kad apie vykdomus darbus gyventojai informuojami Kauno savivaldybės ir bendrovės ,,Kauno vandenys“ interneto svetainėse bei socialiniame ,,Facebook“ tinkle. Taip pat informaciją talpinama portale ,,Kas vyksta Kaune“ ir dienraštyje ,,Kauno diena“. Gyventojai turintys pretenzijų dėl paslaugos kokybės, gali kreiptis į bendrovę, prašymai bus išnagrinėti ir pateikti atsakymai.

UAB “Kauno vandenys” informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content