Kaune vykdoma geriamojo vandens bei nuotekų tinklų rekonstrukcija

Kauno miesto ir daliai rajono gyventojų vandenį tiekianti bendrovė ,,Kauno vandenys“ pradėjo didelės apimties vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtros bei renovacijos darbus. Sulaukus Europos sąjungos finansavimo, per metus bus rekonstruota didžioji dalis vandentiekio ir nuotekų tinklų.

 

Darbai pradėti sulaukus Europos sąjungos finansavimo, todėl per metus bus rekonstruota didžioji dalis vandentiekio ir nuotekų tinklų. Taip išvengiant nenumatytų avarijų ir pakeičiant prieš 50 metų dar sovietmečiu klotas vandentiekio ir nuotekų linijas.

Vykdant magistralinių vandentiekio linijų rekonstrukcijas ir atlikus tinklų perjungimo darbus pasikeitė vandens tekėjimo kryptis, todėl vamzdynuose pakilo susidariusios nuosėdos. Kitokio būdo pakeisti senus vamzdynus naujais nėra. Sprendžiant šį klausimą avarinės tarnybos brigados plauna vandentiekio linijas. Specialistai tikisi, kad padėtis stabilizuosis savaitgalį. Dėl vykdomų rekonstrukcijos darbų nepatogumus susijusius su vandens drumstumu gali patirti – Senamiesčio, Centro, Panemunės, Žemųjų Šančių bei Vilijampolės mikrorajonų gyventojai.

Atsiprašydami už patirtus nepatogumus ir dėkodami už supratingumą pranešame, kad apie vykdomus darbus gyventojai kasdiena informuojami Kauno savivaldybės ir bendrovės ,,Kauno vandenys“ interneto svetainėse bei socialiniame ,,Facebook“ tinkle. Taip pat informaciją talpinama portale ,,kas vyksta Kaune“ ir dienraštyje ,,Kauno diena“. Gyventojai turintys pretenzijų dėl paslaugos kokybės, gali kreiptis į bendrovę, prašymai bus išnagrinėti ir pateikti atsakymai.

Pasak bendrovės ,,Kauno vandenys“ technikos direktoriaus Dainiaus Gudavičiaus, geriamojo vandens bei nuotekų tinklų rekonstrukcijos ir plėtros projektuose numatyta plėsti net 18,27 km vandentiekio ir 34,79 km nuotekų tinklų, o rekonstrukcijos sulauks 17,61 km vandentiekio ir  beveik 9 km nuotekų tinklų. Per artimiausius metus bus rekonstruoti tinklai –  Palemone, Petrašiūnuose, Aleksote, Žaliakalnyje, Vilijampolėje, Panemunėje ir Šančiuose. 2017 – 2019 m. projektams įgyvendinti bus išleista per 20  mln. eurų.

 

UAB ,,Kauno vandenys” informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content