Kaune veikia internetinė salių nuomos sistema

Sporto mėgėjų patogumui sukurta internetinė salių nuomos sistema kursportuoti.kaunas.lt. Šiuo metu galima rinktis iš daugiau kaip 100 sporto salių įvairiose Kauno miesto mokyklose, tačiau šis sąrašas dar plėsis. Tikimasi, kad tai palengvins laisvų erdvių paieškas.
Ši nuomos sistema užtikrins  greitesnį, paprastesnį ir patogesnį sporto salių ir kitų visiems prieinamų erdvių užsakymą. Trumpalaikė sporto erdvių nuoma mokyklose bus galima tik laisvu metu, kad tai nesikirstų su ugdymo procesais ir neturėtų jokios įtakos moksleivių poreikiams.
Interneto svetainėje kursportuoti.kaunas.lt kauniečiai jau dabar gali pamatyti daugumos miesto mokyklų sporto erdves, jų užimtumą ir laisvus laikus. Pirmą kartą rezervuojant norimą laiką reikės užsiregistruoti naudojantis Elektroninių valdžios vartų sistema. Vėliau bus galima susikurti savo paskyrą.
Užsisakius salę patariama susisiekti su mokyklos atstovais ir pasitikslinti ar viskas pavyko sklandžiai. Prie nuomojamų salių yra nurodyti švietimo įstaigos kontaktai.
Atėjus į salę pirmiausia patariama įdėmiai apžiūrėti sporto inventorių. Apie sulūžusį ar kitaip sugadintą ir naudoti netinkamą inventorių ar įrangą reikia nedelsiant pranešti mokyklos atstovui. Visų prašome saugoti ir gerbti mokyklų turtą.
Šiuo metu galima išsinuomoti mokyklų sporto ir aktų sales, tačiau ateityje numatyta pasiūlyti ir sporto aikštynus. Nuo vasario sporto erdves bus galima išsinuomoti ir savaitgaliais.
Pastebėjimus, pasiūlymus, pranešimus apie taisytinas sporto salių rezervacijos sistemos vietas prašome siųsti elektroniniu paštu sporto.skyrius@kaunas.lt.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content