Kaune tęsiama didelės apimties geriamojo vandens ir nuotėkų tinklų rekonstrukcija

2019 m. Kauno mieste vykdomi geriamojo vandens bei nuotėkų tinklų rekonstrukcijos ir plėtros projektai. Darbai pradėti sulaukus Europos sąjungos finansavimo, todėl per metus bus rekonstruota didžioji dalis vandentiekio ir nuotėkų tinklų.

Startavus didelės apimties magistralinių vandentiekio linijų rekonstrukcijai, atliekamas tinklų perjungimas,  dėl ko pasikeičia vandens tekėjimo kryptis, todėl laikinai gali pablogėti vandens kokybė.

Kito būdo vykdyti magistralinių tinklų rekonstrukcijos ir plėtros darbų nėra.

Darbai vykdomi – Palemone, Petrašiūnuose, Aleksote, Žaliakalnyje, Vilijampolėje, Panemunėje, Šančiuose.

Numatoma rekonstrukcijos ir plėtros darbų pabaiga – 2019 m. 11 mėn.

Apie rekonstrukciją informacija periodiškai talpinama įvairiose žiniasklaidos priemonėse, informuojamos seniūnijos, klientams elektroniniu paštu išsiųsti laiškai, taip pat informacija talpinama ir sąskaitose.

Bendrovės ,,Kauno vandenys“ avarinė tarnyba gavusi gyventojų pranešimus, vyksta į vietą ir plauna vandentiekio tinklus. Gyventojai turintys pretenzijų, gali kreiptis į bendrovę, prašymai bus išnagrinėti ir pateikti atsakymai.

Bendrovė ,,Kauno vandenys“ atsiprašo už nepatogumus.

 

Vandentiekio tinklų avarinė tarnyba
Tel. (8 37) 31 35 92

Nuotekų tinklų avarinė tarnyba
(8 37) 31 28 76

Klientų aptarnavimas
8 800 20 000

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content