Kaune startuoja nauja programa, skirta kompensuoti asbesto atliekų surinkimo, transportavimo ir saugaus šalinimo paslaugas

Informuojame, kad  Kaune startuoja nauja programa, skirta kompensuoti asbesto atliekų surinkimo, transportavimo ir saugaus šalinimo paslaugas.

Aplinkos apsaugos ministerija skyrė miestui  50 tūkst. eurų dotaciją asbesto atliekų gaminių surinkimui iš Kauno miesto gyventojų apvažiavimo būdu, transportavimui ir saugiam šalinimui. Miestas iš biudžeto prisideda savo lėšomis.

Apie poreikį išvežti atliekas ir preliminarius kiekius, prašome pranešti el. paštu: [email protected]

Laiške būtina nurodyti savo adresą bei kontaktinį asmenį ir telefono numerį. Tai leis efektyviai suplanuoti darbus, parinkti abiems pusėms tinkamus atliekų surinkimo ir išvežimo laikus.

Daugiau informacijos rasite: https://www.kaunas.lt/2022/10/naujienos/nauja-paskata-kaunieciams-atsikratyti-siferio-skirs-daugiau-lesu-asbesto-produktams-utilizuoti/

Kauno miesto savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos skyriaus informacija.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content