Kaunas tvarkosi, tvarkykimės ir mes!

Pavasarį pasitikime kartu su švarinimosi akcija „Kaunas tvarkosi 2018!“. Balandžio 21 dieną (šeštadienį) 10 valandą visi kauniečiai kviečiami prisijungti prie kasmetinės akcijos ir savo indėliu prisidėti prie švaresnio Kauno. Šiemet tvarkysime Dainavos parką (V. Krėvės pr. 99 C ). Veiks bendrovės „Kauno švara“ ambasada, kurioje kauniečiai su savo atžalomis ras įvairių pramogų, žaidimų ir edukacinių programų, ambasadoje bus pastatyti rūšiavimo konteineriai, bus dalinamos pirštinės, rūšiavimo maišai.

Kaunas tvarkosi, tvarkykimės ir mes! Gyventojai stengiasi susitvarkyti, pasigrąžinti savo kiemą – sušluoti senus lapus, surinkti šakas, išpjauti senus krūmus. Dažniausiai šios žaliosios atliekos po talkos sukraunamos šalia buitinių atliekų ar antrinių žaliavų konteinerių arba kitoje kompostavimui netinkamoje vietoje ir neišvežamos. Faktiškai naudojamose teritorijose sukauptas  žaliąsias atliekas (medžių ir krūmų šakų, lapų) turi išvežti namų bendrija ar administratorius! Žaliųjų atliekų priėmimo aikštelė Kaune yra Nemajūnų g. 15 A.

Kaunas tvarkosi, tvarkykimės ir mes!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content