Kaunas tvarkosi – gražėja, tvarkosi ir Dainavos seniūnija!

Kaunas tvarkosi- gražėja, tvarkosi ir Dainavos seniūnija!

 

Daugelis praėję pro Dainavos seniūniją nustebę  kraipo galvą – Dainavos seniūnija kasdien vis gražėja. Džiaugiamės ir nuoširdžiai dėkojame už Dainavos seniūnijos aplinkos sutvarkymą  UAB „Irgita“ kolektyvui, UAB „Mano aplinka” . Didingi lyg sargai iškilo gėlių vazonai prie Dainavos seniūnijos ir visa tai VšĮ Kauno technikos profesinio mokymo centro dėka.

Sekdami Kaunas tvarkosi pavyzdžiu ir palaikydami norą gyventi gražioje aplinkoje kviečiame nelikti abejingais ir visus Dainavos seniūnijos gyventojus. Puoselėkime mus supančią aplinką, renkime dažniau talkas, prižiūrėkime augmeniją, sodinkime gėles , juk kuo daugiau spalvų tuo ir mūsų veiduose daugiau šypsenų. Būkime pavyzdžiu jaunajai kartai kaip rūpintis ir mylėti savo namus, miestą.

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content