Kaunas ieško Kalėdų eglutės ir Rotušės aikštės puošėjo

Prasidėjus vasarai, Kaunas tradiciškai dėlioja planus bei ruošiasi gražiausiai žiemos šventei. Miesto savivaldybė skelbia viešą konkursą ir ieško, kas papuoš pagrindinę miesto kalėdinę eglutę bei Rotušės aikštės erdves. Meninių idėjų ir dalyvių paraiškų laukiama iki birželio 28  d. 11 val.

„Kasmet Kaune sutviska ypatinga žaliaskarė. Tikimės, kad šie metai bus ne išimtis ir galėsime mėgautis tikra žiemos pasaka Rotušės aikštėje. Kviečiame visus aktyviai dalyvauti konkurse ir dalintis savo idėjomis, unikaliais sprendimais ir sumanymais“, – ragino Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Eglė Andriuškienė.

Konkurso dalyviai gali rinktis iš trijų žaliaskarės kūrimo variantų: puošti 18 metrų ir aukštesnę natūralią eglę, naudoti bent 20 m aukščio kūgio formos konstrukciją, dekoruotą natūraliomis spygliuočių šakomis, arba rinktis 20 m ar aukštesnį menišką dizaino objektą, kurio bent trečdalį sudarytų eglės ar kitų spygliuočių šakos.

 

Pagrindiniai vertinimo kriterijai – estetika ir meninė kokybė, kontekstualumas, techninių sprendimų kokybė, idėjos įgyvendinimo bei papuošimo paslaugų kaina. Laukiami eskizai, iliustracijos ar nuotraukos. Jos pateikiamos kartu su aprašymais, dekoro elementų techniniais parametrais bei kita projekto įgyvendinimui aktualia informacija.

Dokumentai ir priedai turi būti pateikti Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje (CVPIS bit.ly/kaledinis-konkursas), naudojant elektronines priemones arba pateikiant nuskenuotų dokumentų originalus. Detali informacija apie konkursą: bit.ly/Kaledu-eglute-2023.

 

Dalyvauti konkurse gali fiziniai ir juridiniai asmenys ar jų grupės, visi galintys parengti ir pateikti projekto pasiūlymą, idėją ir ją įgyvendinti.

Pagal konkurso sąlygas, siūloma projekto kūrimo ir jo įgyvendinimo paslaugų kaina negali viršyti 160 tūkst. Eur su PVM.

Kalėdinės eglutės ir Rotušės aikštės papuošimo idėja bei jos įgyvendinimas turi atskleisti kalėdinio laikotarpio tradicija bei papročius pasitelkiant šiuolaikines medžiagas, priemones bei technologijas.

Dekoracijoms  naudojamos medžiagos turi būti  patvarios, neprarasti formos ir spalvos. Be to, privaloma užtikrinti saugią kalėdinės eglutės ir kitų Rotušės aikštės papuošimo elementų  eksploataciją.

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content