Kaunas 2022 – Europos kultūros sostinės atidarymo šou SUKILIMAS!

Didysis atidarymo šou – SUKILIMAS!

Data – sausio 22 d., pradžia – 19.30 val., vieta – prie Kauno Žalgirio arenos!

Vakaras, dėl kurio šimtai žmonių iš Kauno, Lietuvos ir užsienio dirbo kelerius metus ir toks šou, ko Kaunas neregėjo nuo pat savo įkūrimo pradžios.

Dėmesio centre – šiuolaikinės muzikos, milžiniškų vaizdo projekcijų ir poezijos sintezė, pasakojanti istoriją apie miestą kaip gyvą, nuolat atsinaujinantį stebuklą.

Šios unikalios idėja ir apimtimi programos tikslas – visus ir kiekvieną įtraukti į miesto kūrybos sukilimą.

Kvies atidarymo transliaciją stebėti visoje Europos Sąjungoje ir visame pasaulyje, pasitelkiant kultūrą, kuriant naują „postpandeminę“ ateitį.

Šou pasiekus kulminaciją, programa nuvilnys Kaunu ir kvies pasinerti į unikalų Mitinio Žvėries žaidimą miesto gatvėse.

Nepamirškite specialaus žemėlapio!

 

 

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content