Karo muziejuje – kilnojamos parodos „Atvirlaiškis iš Kauno“ pristatymas.

2021 m. minimas Lietuvos ir Vokietijos diplomatinių santykių atkūrimo 30-metis. Šia proga spalio 3-10 d. Kaune vyks šiai sukakčiai skirti renginiai. Vytauto Didžiojo karo muziejus jungiasi prie iniciatyvos ir spalio 6 d. 18 val. kartu su Kauno miesto savivaldybe organizuoja kilnojamos parodos „Atvirlaiškis iš Kauno“ pristatymą. Jo metu galėsite išvysti ne tik unikalias Pirmojo pasaulinio karo metu Vokietijos kariuomenės Kaune darytas fotografijas, bet taip pat išgirsti dainininko Liudo Mikalausko ir vyrų choro „Perkūnas“ koncertą.

 

Kilnojamoje parodoje atsiskleidžia gyvenimo pokyčiai, karai, pertvarkos stipriai pakeitę Kauno veidą: pakitęs gamtovaizdis, gatvės, pastatai, daugelis jų perstatyti arba visai neišliko. Parodoje pristatomos fotografijos ir atvirukai keliavo iš rankų į rankas, iš vienos šalies į kitą ir dabar bus eksponuojami Vytauto Didžiojo karo muziejuje.

Organizatoriai: Vytauto Didžiojo karo muziejus ir Kauno miesto savivaldybė.

Daugiau informacijos: Regina Rajeckienė, tel. nr. 8 37 222 847.

 

Norinčius dalyvauti parodos pristatyme kviečiame registruotis el. p. [email protected]. Registruojantis nurodykite vardą, pavardę ir telefono numerį. Privaloma pateikti galimybių pasą.

Rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ir kt.).

Pristatyme bus filmuojama ir fotografuojama.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content