Karilionas ant ratų Kaune

Šiandien, Rotušės aikštėje, 12 val. kas nepietavo galėjo pamatyti karilioną ant ratų, kuris atkeliavo iš Gdansko (Lenkijoje). Dėka puikių maestro Giedriaus Kuprevičiaus ryšių su lenkų karilionieriais ir jų prezidentu Gozegovz Szychlinski, karilionas ant ratų užsuko į Kauną.

Nemokamą koncertą šiais, mašinos priekaboje sukonstruotais varpais, atliko karilionieriai Giedrius Kuprevičius ir Julius Vilnonis.

P1140948sumazintaP1140957sumazinta

 

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content