Kapelų šventė ,,Prie žalio žalio šilo“

2018 m. balandžio 22 d. Panemunės bendruomenės centro, Šv. Mato gimnazijos, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos ir seniūnijos organizuota kapelų šventė ,,Prie žalio žalio šilo“.

Šventės globėjas LR Seimo narys prof. Aurelijus Veryga.

Dalyvavo Batniavos vaikų kapela ,,Karklynėlis“, Domeikavos liaudiškos muzikos kapela ,,Domeikavos seklyčia“, populiarios muzikos ansamblis ,,Bičiuliai“, Babtų liaudiškos muzikos kapela ,,Šventupis“, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos kapela ,,Laumena“.

Šventės metu buvo pašventintas Šv. Roko koplytstulpis.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content