Kalendoriaus-2016 apie Lietuvos husarus 1919-1940 pristatymas

2015-11-10 Kaune, Vidmanto Staniulio  knygyne  (Vytauto pr. 58) vyko kalendoriaus „Lietuvos Etmono Jonušo Radvilos husarų pulkas (1919-1940) parodos katalogas – sieninis kalendorius“ pristatymas.

Kalendorius buvo išleistas Dainavos seniūnijos bendruomenės tarybos sprendimu iš Vietos bendruomenių savivaldos programos lėšų.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content