Kalėdų renginiai Kauno kultūros centre!

Maloniai kviečiame atvykti į advento-kalėdų renginius Kauno kultūros centre.

Gruodžio 15 d. 18:30 val. Mažojoje salėje jūsų lauks advento vakaronė su folkloro ansambliu „Gadula“, kurioje bus galima išgirsti Advento-Kalėdų laikotarpio dainas, šokti tradicinius šokius,  žaisti šį laikotarpį įprasminančius žaidimus. Svečiuose – Raudondvario kultūros centro folkloro ansamblis „Piliarožė“ (vad. Vilius Marma) ir Kauno technologijos universiteto folkloro ansamblis „Goštauta“ (vad. Saulius Lipinskas).

Gruodžio 16 d. 18:30 val. Didžiojoje salėje kalėdinį koncertą „White winter dreams“ (Balti žiemos sapnai) visai šeimai dovanos neoklasikinio šokio teatras „Releve“. Šventinėje programoje matysite KKC neoklasikinio šokio teatro „Releve“ choreografines šokio kompozicijas sukurtas pagal žymiausių pasaulio muzikos klasikų kūrinius: „Ispanų variacija“ iš P. Čaikovskio baleto „Spragtukas“, choreografinė kompozicija pagal A. Vivaldi muzikinį ciklą „Keturi metų laikai“ ir t.t. Vakaro metu taip pat išvysite/išgirsite muzikinio dueto (fortepijono ir smuiko), plastikos aktoriaus-mimo ir kt. koncerto svečių pasirodymus.

 

Renginiai nemokami, įėjimas su Galimybių pasu. Be išansktinės registracijos (registruojama vietoje).

 

Pačiau su renginiais susipažinti galima žemiau.

Advento vakaronės feisbuko renginyshttps://cutt.ly/RYHa3Xd

Kalėdinio koncerto „White winter dreams“ (Balti žiemos sapnai) feisbuko renginys: https://cutt.ly/BYHaLEL

Skirkite sau laiko ir kokybiškai, įsimintinai bei nuotaikingai praleiskite paskutines 2021-ųjų metų akimirkas.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content