Kalėdinių eglučių surinkimo akcija

Kaip ir kasmet, po didžiųjų metų švenčių bus vykdoma kalėdinių eglučių surinkimo akcija. Žaliaskares ir jų šakas į žaliųjų atliekų surinkimo aikštelę išveš bendrovė „Kauno švara“. Eglutės bus renkamos sausio 3–31 dienomis.

Vietose, kur nebus įmanoma pastatyti nupuoštoms eglėms skirtų specialių konteinerių, kauniečiai žaliaskares galės palikti greta buitinių atliekų konteinerių tam skirtose aptvertose zonose.

„Gyventojai kasmet tampa vis sąmoningesni ir noriai atneša eglutes į surinkimo vietas. Už eglių palikimą ne vietoje gyventojai pirmą kartą įspėjami, o vėliau gresia baudos. Tačiau dar nė karto neteko jų taikyti. Tikimės, kad kauniečiai ir toliau išliks geranoriški“, – sakė Kauno savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Gintaras Gatulis.

Eglutes ir eglių šakas bus galima išmesti šiose vietose:

 Panemunės seniūnija

  1. Pamiškės g. aikštėje (autobusų stovėjimo);
  2. Vaidoto g. senojo turgaus aikštėje;
  3. Borutos g. 8 (aikštelė);
  4. Plento g. 3 (aikštelė).

Daugiau informacijos:

https://www.kaunas.lt/2021/12/naujienos/skelbiamos-vietos-kur-bus-galima-palikti-nupuostas-eglutes/

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content