Kalėdinių eglučių keliu…

Kalėdinių eglučių žaisliukų kūrimas…

Dovanėlių pakavimo metodai…

Kalėdinių eglučių keliu Rygoje…

Baigėsi Tarpkultūrinio pažinimo Aleksoto bendruomenei programa, kurios metu klausytojos daug sužinojo apie Japonijos tradicijas, išmoko kaip japonai pakuoja dovanas, taip pat išmoko kaip pasigaminti Kalėdinės eglutės žaisliukus „Kimekomi“.

Tarpkultūrinio pažinimo Aleksoto bendruomenei programa baigėsi  puikia kelione į Rygą „Kalėdinių eglučių keliu“. Rygoje papuoštos 43 įvairių stilių eglutės: gyvos, medinės, stilizuotos iš lempučių girliandų , veidrodžių šukių ir kt.

Nuoširdžiai dėkojame Aleksoto bendruomenės tarybai už puikią programą, kurios dėka Aleksoto švietimo įstaigų pedagogai bendruomenės nariai turėjo puikią galimybę pabendrauti, susipažinti ir pažinti, bei pasimokyti.

 

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content