Kalėdinės Liepų alėjos atidarymas Narsiečiuose

Pirmąjį Advento sekmadienį Aleksote esančiuose Narsiečiuose buvo atidaryta Kalėdinė liepų alėja. Prie šventiška nykštuko kepure pasipuošusio Narsiečių knygų namelio atliuoksėjo kaimenė medinių elniukų, Liepų alėja pasipuošė originaliomis dekoracijomis. Į šventę atvykusi Žiemos fėja su susirinkusiu gausiu būriu Narsiečių gyventojų dalinosi šventiškais pokalbiais. Šiemet asociacija Narsiečių bendruomenė, prisidėdama prie mažesnio vartojimo ir siekdama mažinti taršą ir klimato kaitą, Kalėdoms pasiruošė panaudodama antrines ir perdirbtas žaliavas. Liepų alėjos dekoracijos buvo perdirbtos ir pritaikytos iš pernai Lietuvos šimtmečio Narsiečių eglę puošusių gyventojų gamintų žaisliukų, modernistinio stiliaus eglutė pagaminta iš lentų ir dekoruota iš suyrančių medžiagų gamintais žaisliukais, aplinką puošia rankų darbo mediniai elniukai ir ledinukai. Į šventę susirinkę kaimynai buvo kviečiami bendrauti, vaišintis karšta arbata, mažieji narsietukai smalsiai apžiūrinėjo Kalėdinę liepų alėją ir bendravo su Žiemos fėja, pažadėjusia jų norus perduoti pačiam Kalėdų seneliui. Kalėdinę liepų alėją saugo meškiukas policininkas, kuris viską akylai stebi besisupdamas ant sūpynių.
Žiemos Fėją įkūnijusi Kazliškių seniūnaitė Gintarė Pažėrienė Narsiečių gyventojams dovanojo nuostabias akimirkas, užburdama visus savo stebuklinga lazdele gerai nuotaikai ir šventiniam laukimui.
Asociacijos Narsiečių bendruomenė pirmininkė Vilma Litvaitienė džiaugėsi pavykusiu renginiu, gyventojų kaimyniškumu, kai bendromis jėgomis iš mažų dalykų sukuriamas didelis stebuklas, džiuginsiantis visą Kalėdų laikotarpį.

Renginys finansuojamas projekto „REMTI BENDRUOMENINĘ VEIKLĄ SAVIVALDYBĖSE“ lėšomis

Asociacijos Narsiečių bendruomenė informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content