Kalėdinės eglutės ir meškiuko Rudnosiuko šventė!

Na ir kas kad už lango lietus ir dargana. Žiemužė ne už kalnų. Miestas jau papuošė savo žaliaskarę, metas ir Dainavos seniūnijoje įžiebti eglutę. Eglutės įžiebimo šventę Dainavos parke susibūrę  Dainavos seniūnijos gyventojai sutiko su šypsena veiduose.

Šiais metais minint Bernardo Brazdžionio 110 gimimo metines, KPBC „Dainava“ vykdė projektą „Per pasaulį keliauja žmogus“ , kurio metu Kauno miesto gyventojai įkvėpti Bernardo Brazdžionio kūrybos iškėlė idėją – sukurti Bernardo Braždžionio (slapyvardžiu Vytė Nemunėlis) meškiuko Rudnosiuko šeimynos personažų prototipą, įvardijant Dainavos simboliu.

Šventės metu buvo pristatytas naujasis Dainavos mikrorajono simbolis – meškiukas Rudnosiukas! Mažieji Dainavos mikrorajono gyventojai turėjo galimybę susipažinti su meškiuku Rudnosiuku ir visą vakarą linksminosi kartu. Šventėje taip pat nemažas būrys susirinko ir seniūnijos senjorų.

Mažuosius taip pat aplankė Kalėdų senelis, kuris iš savo sunkaus dovanų maišo kiekvieną apdovanojo saldžia dovanėle, buvo dalinamos fondo „Švieskime vaikus” knygelės.  Renginio metu nestigo vaikų juoko ir džiaugsmo.

Dėkojame visiems dalyviams ir dalyvavusiems, jau tradicija tapusia, eglutės įžiebimo Dainavos seniūnijoje šventėje.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content