Kalėdinė eglutė socialiai remtinų šeimų vaikams

Šiandien, Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijoje jau dešimtą kartą buvo organizuojama Kalėdų eglutė socialiai remtinų šeimų vaikams. Renginyje dalyvavo apie 200 vaikučių. Renginio pradžioje sveikinimo žodį visiems susirinkusiems tarė Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijos direktorė Lina Viršilienė, Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė ir Seimo nario Mindaugo Puidoko padėjėjas Kęstutis Purlys.

Šventės metu labai gražius pasirodymus atliko Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijos jaunieji šokėjai ir dainininkai (Vadovas Edmundas Alseika).  Po koncerto vaikučių kviečiams į salę atėjo Kalėdų senelis. Kalėdų senelis subūrė visus į žaidimų ratą, kur visi smagiai šoko ir dainavo. Renginio pabaigoje vaikučiai gavo dovanėles iš Kalėdų senelio, o nykštukai su Seimo narių Aurelijaus Verygos ir Mindaugo Puidoko padėjėjais dar ir po knygelę padovanojo.

Šventės pabaigoje visus Kalėdų senelis pakvietė prie vaišių stalo, kurias paruošė Aleksoto bendruomenės centras.

Labai dėkojame visiems dalyvavusiems!

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content