Kalėdinė eglutė Aleksoto vaikams

Kalėdinė eglutė socialiai remtiniems, mažas pajamas turinčių šeimų vaikams vyko Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijoje. Renginį organizavo Aleksoto bendruomenės centras, gavęs paramą iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, talkino Kauno J. Dobkevičiaus progimnazija ir mokytojai. Į eglutę buvo pakviesta 200 vaikų, tačiau gaila, kad susirinko per pusę mažiau kviestųjų.

Tie, kurie dalyvavo, turėjo trumpą koncertą, susitiko su Kalėdų seneliu ir paragavo labai skanaus torto, kurį su meile iškepė Aleksote įsikūrusi įmonė „Bella Toscana”.

Dėkojame Aleksoto bendruomenės centro nariams ir pirmininkei Steputei Račkauskienei, bei Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijos mokytojams ir direktorei Linai Viršilienei už Aleksoto vaikams padovanotą šventę.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content