KAIP ATSAKINGAI ELGTIS PRIE VANDENS TELKINIŲ

KAIP ATSAKINGAI ELGTIS PRIE VANDENS TELKINIŲ

Šiltėjant orams ir įsibėgėjant vasarai, pastebimas didesnis žmonių sujudimas. Dauguma miesto gyventojų ir svečių jau laisvalaikį leidžia prie vandens telkinių, todėl dar kartą verta prisiminti saugaus elgesio taisykles prie vandens, kad galėtumėte saugiai mėgautis vasaros sezonu. Ne visada gyventojai linkę poilsiauti saugiai ir atsakingai: alkoholio vartojimas prie vandens telkinių, vairavimas apsvaigus, gyvūnų laikymo ir priežiūros taisyklių pažeidimai, šiukšlinimas, smulkios vagystės, sukčiavimai, nelegali prekyba, tai tik dalis teisės pažeidimų, kurie padažnėja vasaros sezonu.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pasitelkdami socialinius partnerius, policijos rėmėjus vykdys teisės pažeidimų ir nusikaltimų bendrąją, situacijų ir individualiąją prevenciją ir kitas prevencines priemones prie vandens telkinių Kauno apskrityje.

Pasidžiaukime kartu gražėjančia aplinka, saule vis labiau lepinančia šiltomis vasaros dienomis, dalinkimės gera nuotaika, dovanokime vienas kitam šypsenas. Saugios vasaros!

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content