Kaimynų dienos paminėjimas Panemunėje

  DSC05271 Gegužės 26 d. Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Panemunės filialo patalpose vyko popietė ,,Kaimynų dienai“ paminėti. Popietės metu susirinkusieji pažiūrėjo Kauno Panemunės senelių namų pagyvenusių žmonių dienos centro lankytojų pastatytą nuotaikingą spektaklį ,,Trys mylimos“.

 DSC05274 DSC05277

DSC05282

 Vakare bibliotekos kieme vyko Kaimynų dienos piknikas ,,Atsinešk sausainį ir praleisk vakarą su kaimynais“. Susirinkusiems koncertavo Kauno miesto moterų ansamblis ,,Guboja“.

DSC05278 DSC05285

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content