Kaimynų diena Narsiečiuose

Vėjuotą, 2019 m. gegužės 25 d. popietę, asociacija Narsiečių bendruomenė sukvietė Narsiečių mikrorajono gyventojus kartu švęsti Kaimynų dieną. Atsiliepiant į Kauno savivaldybės kvietimą, prisidedant prie pasaulinio užterštumo mažinimo ir švarios aplinkos išsaugojimo, šventės dalyvių buvo prašoma pasirūpinti daugkartiniais indais ir įrankiais. Į kvietimą atsiliepė visi Kaimynų dienos dalyviai, į šventę atsinešę tik daugkartinio naudojimo indus ir įrankius.

Kaimynų dienos metu dar kartą pamatėme, kokie šaunūs ir įdomūs žmonės gyvena Narsiečiuose. Asociacija kvietė visus susirinkusiuosius žaisti lauko žaidimus – statyti milžinišką bokštą „Jenga” ir išbandyti rankos taiklumą kukurūzų maišelių žaidime, vėliau šventės mažuosius pradžiugino atvykęs policijos šunelis Pareigūnas Amsis. Trijų vaikų mama J. Valauskienė pasirūpino mažiausiųjų užimtumu, organizavo jiems žaidimus ir dirbtuvėles. Petankės paslaptimis su visais norinčiais dalijosi Kauno petankės asociacijos atstovas Vytautas Jurgaitis su kolegomis. Šventę užbaigė futbolo rungtynės tarp Narsiečių tėčių ir mažųjų narsietukų.

Džiaugiamės, kad Kaimynų diena tampa gražia jaunos asociacijos Narsiečių bendruomenės tradicija.

Asociacijos „Narsiečių bendruomenė” informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content