Kaimynų diena Aleksote

Smagu, kad kasmet į kaimynų dienos šventę įsijungia vis daugiau Aleksoto gatvių ir gatvelių.

Šiais metais, mūsų žiniomis, kaimynų diena sukvietė draugėn kaimynus iš Mauručių, Kiečių, Šeštokų, Vyturių, Technikumo, Pavasario, Barkūnų, Žiedų gatvių.

Smagu, kad bendravimas ir galimybė, bent kartą metuose, sueiti prie bendro vaišių stalo, pasidalinti džiaugsmais ir rūpesčiais, vis populiarėja.

Kaimynų diena buvo švenčiama ir Laisvės alėjoje, kur dalyvavo Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė ir Aleksoto bendruomenės centro aktyvas.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content