Ką turite žinoti prieš pradėdami lauko darbus

   Dėl netinkamo ar neatsargaus elgesio šalia elektros ir dujų skirstymo įrenginių kasmet nutinka daugybė nelaimių. Vien pernai „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) užfiksavo daugiau kaip 9000 tokių pažeidimų ir incidentų. Didžioji jų dalis – 5618 − kilo dėl netinkamai prižiūrimų medžių ir želdinių šalia elektros linijų.

   Tai ypač svarbu atšilus orams, kai daugelis žmonių ima tvarkyti gyvenamąją aplinką, sodinti ir genėti medžius, vykdyti kasimo darbus. Tik atmindami saugaus elgesio šalia elektros ir dujų įrenginių taisykles bei jų laikydamiesi galėsime išvengti incidentų, kurių metu vartotojams nutraukiamas elektros ar dujų tiekimas, bei gerokai skaudesnių nelaimių, keliančių pavojų žmonių sveikatai ir gyvybėms.

Ką turite žinoti prieš pradėdami lauko darbus?

   Daugiau informacijos apie saugaus elgesio taisykles ir reikalavimus galima rasti mūsų interneto svetainėje www.eso.lt/saugienergija. Jei turėtumėte klausimų ar pasiūlymų saugių lauko darbų šalia elektros ir dujų infrastrūktūros tema, maloniai prašome kreiptis į Agnę Juravičienę el.paštu [email protected] arba tel.: (8 5) 25 14502.

   Dėkojame Jums už supratimą ir bendradarbiavimą. Būkime atsakingi. Būkime saugūs!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content