Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono parengtojo rezervo kariai rengiasi vykdyti inžinerinę žvalgybą

Informuojame, kad Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono parengtojo rezervo kariai rengiasi vykdyti inžinerinę žvalgybą, skirtą žvalgybos įgūdžiams formuoti. Tuo tikslu 2022 m. vasario 20 d. nuo 8 iki 15 val. 22 bataliono kariai (be ginklų) vykdys tilto per Jiesios upę inžinerinę žvalgybą pagal pridedamą schemą.

Užtikriname, kad pratybų rajone bus laikomasi gamtos apsaugos taisyklių, transporto priemonės judės tik keliais, nebus naudojama pirotechnika ir imitacijos priemonės.

Pratybų vadovas ‒ srž. Marius Micka, mob. +370 604 76486.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content