Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono karių plaukimo su motorine valtimi pratybos Elektrėnų mariose, Kauno mariose ir Nemune

Informuojame, kad Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono Sprogmenų neutralizavimo kuopos profesinės karo tarnybos kariai, toliau tobulina įgūdžius naudotis motorine valtimi.

Šių metų birželio 28, 29 ir 30 d. d. nuo 8.00 val. iki 17.00 val., apie 6-ių bataliono karių grupė, be ginklų, atliks plaukimo su motorine valtimi pratybas pagal pridedamas schemas.

Užtikriname, kad pratybų metu bus laikomasi gamtos apsaugos taisyklių, nebus naudojama pirotechnika ir imitacijos priemonės.

Inžinieriau, nesigailėk prakaito, brolių gyvybę saugai!

Plaukimo su motorine valtimi pratybų schemos:

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content