Joninės Aleksote

Šiais metais pagrindinė Joninių šventė, skirta Aleksoto gyventojams ir svečiams vyko Marvelėje prie Nemuno. Pagrindiniai šventės organizatoriai Aleksoto bendruomenės centras, Marvelės gyventoja Steputė Račkauskienė ir Aleksoto bendruomenės centro liaudiškos muzikos ansamblis „Svirbė”, surengė gražią, Joninių tradicijomis apipintą, šventę.

Šventės vedėja Greta Baliūnienė supažindino su Joninių papročiais, o atvykę svečiai nepagailėjo gražių žodžių ir dovanų Jonams, Janinoms ir Arvydams. Šventėje dalyvavo LR Seimo narys Mindaugas Puidokas, su padėjėju Robertu Stanioniu, Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė, Aleksoto bendruomenės centro pirmininkė Birutė Valentienė, Kauno bendruomenių centrų asociacijos pirmininkas Ramūnas Navickas, Aleksoto Šaulių kuopos vadas Zenonas Šalna.

Šventė baigėsi ant Nemuno kranto suliepsnojus laužui ir palydėjus besileidžiančią saulę. Susirinkusieji skirstėsi dainuodami gerai visiems žinomas liaudiškas dainas.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content