Jehnicu ir Aleksoto draugystė

Miestai partneriai Brno (Čekija) ir Kaunas bendrauja jau virš 20 metų, o draugystė tarp Aleksoto ir Jehnicų seniūnijų užsimezgė 2007 metais. Jau 12 metų kaip keliaujame vieni pas kitus, dalinamės patirtimi, kultūra, bendruomenės telkimu.
Šiais metais Aleksoto bendruomenės centro aktyvas bei Aleksoto seniūnijos atstovai vėl buvo pakviesti į Brno, kur praleido puikias kelias dienas. Buvome apsupti nuoširdaus dėmesio, globos, vaikščiojome Brno miesto požemiais, susipažinome su miesto istorija, aplankėme ištaigingą Vranovo pilį, žavėjomės Znojmo miesto senamiesčiu.
Bendroje vakaronėje su Jehnicų bendruomene mokėmės vieni kitų dainų ir šokių. Vakaronėje dalyvavo Jehnicų tarybos nariai, kurie labai vertina seniūnijų draugystę, ypač džiaugiasi, kad šią gražią iniciatyvą perėmė ir jaunoji karta. Jau birželio viduryje Jehnicų laukia ir J.Dobkevičiaus progimnazijos moksleivių.
Užsimezgę gražūs santykiai stiprina draugystę ir toleranciją tarp tautų, tarp skirtingų kultūrų ir moko mus geriau suprasti, pažinti ir gerbti vieni kitus.
Kitais metais jau aleksotiškiai lauks savo draugų iš Jehnicų, stengsimės parodyti gražiausias Kauno ir Lietuvos vietas ir taip širdingai priimti juos, kad išsivežtų pačius gražiausius prisiminimus.
Nuoširdžiausias ačiū už puikų priėmimą Brno miesto savivaldybei bei Jehnicų seniūnijai, ypač seniūnui Vaclavui Šichai ir seniūnijos tarybai!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content