JAUNIMO UŽIMTUMO PROBLEMATIKA DAINAVOS SENIŪNIJOJE

2023 m. vasario 22 d. Dainavos seniūnijoje vyko suinteresuotų institucijų pasitarimas dėl bendrų sąlyčio taškų sprendžiant jaunimo nusikalstamumo problematiką Dainavos seniūnijoje. Susitikimo iniciatoriai – VšĮ Kauno miesto poliklinikos Jaunimo centras (toliau – Jaunimo centras) . Pasitarime dalyvavo Kauno miesto socialinių paslaugų centro (toliau – SPC) socialinio darbo organizatorės, SPC darbo su šeimomis specialistės, Dainavos PK bendruomenės pareigūnai, Dainavos seniūnijos specialistai. Susitikimo metu Jaunimo centro darbuotojai pasidalino darbo gatvėje patirtimi. Diskusijoje išryškėjo pagrindinės Dainavos seniūnijos jaunimo problemos t. y. nepakankamas laisvalaikio erdvių skaičius seniūnijoje, jaunimo noras lankyti užsiėmimus, tačiau neturėjimas tam pinigų (vykti į kituose mikrorajonuose esančius centrus nepatogu), Vaikų dienos centro poreikis seniūnijoje.

Bendruomenės pareigūnai išreiškė nuogąstavimą ar  Jaunimo centro jaunimas jaučiasi saugiai dirbdami su socialinę atskirtį patiriančiais jaunuoliais gatvėje, ar jie pasiruošę nestandartinėms situacijoms.

Kauno socialinių paslaugų centro darbuotojos darbui su šeimomis išreiškė apgailestavimą, kad nėra pakankamai įrankių dėl poveikio linkusiems nusikalsti. Tiek pačių vaikų atžvilgiu, tiek iš tėvų pozicijos.  Tačiau šios problemos yra aukštesnio lygio, nes savivalda gali naudotis tik teisės aktų nustatytais įrankiais.

Dainavos seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content