Japonijos Yaotsu miesto korespondentai domisi Aleksoto seniūnijos ir Yaotsu miesto bendradarbiavimu

Šiandien Yaotsu miesto korespondentai lankėsi Aleksote, Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijoje. Jie domėjosi Aleksoto seniūnijos ir Yaotsu miesto bendradarbiavimu. Šiam bendradarbiavimui ruošiasi ir Kauno J. Dobkevičiaus progimnazija. Jau ateinančiais metais 20 mokinių iš Yaotsu miesto (Japonija) atvyks ir apsigyvens aleksotiškių moksleivių šeimose, todėl paruošiamieji darbai, priimant svečius iš tolimosios Japonijos, prasidėjo jau dabar.

Džiugu, kad 2011 metais Aleksoto mokyklų ir ikimokyklinių įstaigų padaryta graži pagalbos akcija cunamio ištiktiems mažiesiems japonams, tolimesnis domėjimasis Japonijos kultūra ir tradicijomis privedė prie gražių bendradarbiavimo ryšių su Japonijos ambasada Vilniuje bei Japonijos Gifu prefektūros Yaotsu miestu.

Svečiai iš Yaotsu miesto apžiūrėjo Kauno J. Dobkevičiaus progimnaziją, apsilankė prie 2011 metais pasodintos pušelės, skirtos per žemės drebėjimą nukentėjusiems japonams, pamatė vieną gražiausių Kauno senamiesčio panoramų nuo Aleksoto apžvalgos aikštelės.

Malonu, kad atrodo nedideli atjautos darbai sustiprina draugystę tarp tokių tolimų kraštų ir jų gyventojų, kaip Japonija ir Lietuva.

 20161026_102934sumazinta

Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content