Japonijos imperatoriaus gimtadienis

Kasmet labai iškilmingai Japonijos ambasada Vilniuje mini Japonijos imperatoriaus gimtadienį. Į šį gražų ir didelį renginį buvo pakviesti ir aleksotiškiai: Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė, Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijos direktorė Lina Viršilienė ir Aleksoto bendruomenės centro valdybos narys Zenonas Šalna.

Japonijos ambasadorius Toyoei Shigeeda visus pasveikino lietuvių kalba ir visą pranešimą perskaitė taip pat lietuvių kalba. Ambasadorius Lietuvoje aplankė 40 savivaldybių, įvairių įmonių ir organizacijų, todėl svečių būrys gimtadienio šventėje buvo išties labai gausus.

Labai malonu, kad draugystė su Japonija tęsiama. Jau kitais metais į Kauno J. Dobkevičiaus progimnaziją atvyks 20 japonų vaikų iš Sugiharos Yaotsu miesto. Mažieji japoniukai bus supažindinti su mūsų tradicijomis ir kultūra.

 20161208_230241sumazinta

Aleksoto seniūnijos informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content