Japonijos delegacija Aleksote

Šiandien, Aleksoto seniūnijoje, Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijoje lankėsi delegacija iš Japonijos, Yaotsu miestelio.

Japonijos delegacija susipažino su Kauno J. Dobkevičiaus progimnazija, mokymo procesu, apsilankė apžvalgos aikštelėje ir prie pušelės, kuri pasodinta 2011 metais, pagerbiant nusinešusias gyvybes Japonijoje įvykusio žemės drebėjimo ir cunamio sukeltos tragedijos.

Malonu, kad svečiams labai patiko mokykla ir vykdomos programos, todėl jau kitais metais Japonijos Yaotsu miestelio vaikai atvyks į Aleksotą ir bus priimti pagyventi Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijos moksleivių šeimose.

20160909_104836sumazinta 20160909_115411sumazinta

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content