Įžiebta Aleksoto kalėdinė eglutė

Kalėdinės eglutės įžiebimo šventė prasidėjo lauke, kur vaikučius ir tėvelius į šokių ratelį subūrė atvykęs Kalėdų senelis su ponia Žiema ir policijos šuniuku Amsiuku. Vaikučiai labai smagiai šoko, dūko, žaidė žaidimus su ponia Žiema, o Kalėdų senelis dalino skanias dovanėles. Skambant dainoms ir linksmam vaikų juokui buvo įžiebta Aleksoto kalėdinė eglutė, padovanota aleksotiškio Benedikto Masiulio, o padangę nutvieskė įspūdingo grožio fejerverkas, kurį padovanojo UAB „Teksta“ ir Aleksoto bendruomenės centras.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Vėliau Kalėdinės eglutės šventė persikėlė į Aleksoto seniūnijos salę, kur labai gražią programą paruošė ir parodė Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos mokiniai. Nuoširdžiai dėkojame mokytojoms Eglei Rutkauskienei ir Sigitai Serbentienei už paruoštą programą.

Taip pat šventės metu Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė kartu su Bendruomenės pareigūnėmis Agne Grėblikaite ir Aira Štarevičiūte apdovanojo Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos, Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijos ir Tirkiliškių mokyklos – darželio moksleivius už dalyvavimą piešinių konkurse „Linksmasis šviesoforas“ , kuris buvo sudėtinė konkurso  „Eismo saugumas bendruomenėse” dalis.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Gražioje Aleksoto eglutės įžiebimo šventėje dalyvavo LR Semo narys Mindaugas Puidokas su padėjėja Agne Zabulyte, Bendruomenės pareigūnės Agnė Grėblikaitė ir Aira Štarevičiūtė, Aleksoto bendruomenės centro aktyvas ir daug aleksotiškių vaikučių su tėveliais.

 

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content