Įžiebta Aleksoto kalėdinė eglutė

Susirinkęs gausus būrys aleksotikšių ir svečių įžiebė Aleksoto kalėdinę eglutę, atkeliavusią iš Daugėliškių gatvės. Šventėje dalyvavo ir eglutės savininkai Onutė ir Zigmantas Žotkevičiai.

Susirinkusius linksmino seniai besmegeniai, žvaigždžių kaukės, šuniukas Amsis su bendruomenės pareigūne Aira Ramoniene, ir, žinoma, kalėdų senelis.

Su dovanėlėmis, kurios atiteko ir mažiesiems, ir suaugusiems, bei sveikinimais atvyko LR Seimo nario Mindaugo Puidoko padėjėjas Robertas Stanionis. Visus šventės dalyvius Kauno mero vardu sveikino miesto tarybos narys Saulius Bartaška, šiltus sveikinimo žodžius tarė tarybos narys aleksotiškis Petras Jakštas. Nepamiršo Aleksoto gyventojų ir buvęs LR Seimo narys Rytas Kupčinskas. Šventė baigėsi įspūdingu fejerverku.

Dėkojame šventės organizatoriams – Aleksoto bendruomenės centrui ir pirmininkei Birutei Valentienei.

 

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content