Įžiebiant Kalėdų eglę Kaunas kvies pakeliauti žvaigždynais

Šventinį lapkričio 25-osios vakarą, žymintį didžiųjų metų švenčių laukimo pradžią, Kaunas visus pakvies į išskirtinį Kalėdų eglės įžiebimo renginį. Šiemet susirinkusieji Rotušės aikštėje, žvelgdami į tolimus žvaigždynus, skaitys Visatos paslaptis ir mėgausis skriejančiais žvaigždžių linkėjimais su muzika. Kaip įprastai, kauniečius ir miesto svečius vėl nustebins išskirtinė dovana – kalėdinė eglė, kurią papuošti įkvėpė M. K. Čiurlionio kūryba.

Kelias į Kalėdas

„Žvelgdami į žvaigždes tamsiame nakties danguje milijonai žmonių joms siunčia tą patį norą – jie prašo taikos. Kalėdų eglės įžiebimo naktį dar stipriau skleisime šviesą vieni kitiems, kursime ir dalinsimės svajonėmis. Šiais metais renginys jungiasi su „Išsipildymo akcija“, tad norai, siunčiami laiku, bus dar galingesni. Kelias į Kalėdas Kaune simbolizuoja jaukų švenčių laukimą, kurį kursime visi drauge“, – kviečia renginio organizatoriai.

19.30 val. prasidėsiančią šventę iš Kauno Rotušės aikštės tiesiogiai transliuos TV3 televizija. Scenoje pasirodys visai Lietuvai gerai pažįstami atlikėjai: Linas Adomaitis, Mantas Jankavičius, Marijonas Mikutavičius, Merūnas, Gabrielius Vagelis, Saulius Prūsaitis, Iglė, „Baltos varnos“, Lina Rastokaitė, Jokūbas Bareikis ir kiti.

„Didžiosios metų šventės vieniems reiškia Kalėdų Senelio laukimą ir dovanas, kitiems – ramybę, jaukų pasibuvimą su brangiausiais žmonėmis. Miesto pareiga – prisidėti, kad visas šis laikotarpis kiekvienam būtų kupinas šventiškos nuotaikos, pasitinkant Kalėdas ir Naujuosius. Tikiu, kad kauniečiai tradiciškai užpildys Rotušės aikštę ta gera emocija ir drauge tikrai sukursime įsimintiną atmosferą visame mieste“, – teigia Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Kalėdų senelis tądien susirinkusiems svečiams skaitys iš žvaigždžių knygos, o savo magiškus linkėjimus siųs miestui ir visam pasauliui.

Skanios ir turiningos veiklos

Ypatingą švenčių laukimo dvasią skleis ir kalėdinę nuotaiką stiprins aikštėje įsikursiantis Kalėdų miestelis, įkvėptas M. K. Čiurlionio kūrybos. Greta žvaigždynais suspindusios didžiosios eglės jaukiose erdvėse veiks dirbtuvės, skanėstų krautuvėlės ir Kalėdų Senelio rezidencija.

Kalėdų pasaką praturtins nemokami kino seansai – virtualios realybės filmas „Angelų takais“.

Čia pat išsiųsti kaunastiškus linkėjimus kvies kalėdinis paštas. Šventinius atvirukus lankytojai suras Rotušės aikštės kupoluose. Beliks tik parašyti sveikinimą ir įmesti atvirlaiškį į pašto dėžutę šalia Kalėdų Senelio rezidencijos. Kaunas pasirūpins, kad laiškai nemokamai pasiektų adresatus net ir atokiausiuose Lietuvos kampeliuose.

Daugiau apie kelią į Kalėdas Kaune – bit.ly/kelias-i-kaledas.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content