Įteikti tautinių kostiumų komplektai

Kovo 11 d. išvakarėse, fondo „Švieskime vaikus” ambasadorė Neringa Žirlytė įteikė Aleksoto seniūnijos „Boružėlės”, „Dvarelio”, Aleksoto darželiams ir Tirkiliškių lopšeliui-darželiui tautinių kostiumų komplektus.

Atsiimti dovanas atvyko visų darželių direktorės, o „Boružėlės” ir Aleksoto darželiai atvyko su auklėtiniais,  kurie parengė gražius pasirodymus. Visus susirinkusius pasveikino LR Seimo narys Mindaugas Puidokas.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content