Įspūdingas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimas

Dainavos seniūnijos gyventojai išskirtinai paminėjo Lietuvos šimtmetį Dainavos parke, šalia Gerojo Ganytojo bažnyčios. Po šventinių mišių, nušvito 2 metrų aukščio šviečiantis ženklas sudarantis žodį LIETUVA. Dėkojame Laurui Stacevičiui už iniciatyvą. Gausiai susirinkusi bendruomenė su Dainavos simboliu – Meškiukų Rudnosiukų šeimynėle į dangų paleido trispalvius linkėjimus Valstybei švenčiančiai šimtmetį.

Dėkojame visoms ugdymo įstaigoms aktyviai prisidėjusioms prie iniciatyvos, mokymo įstaigų auklėtinių pagamintomis vėliavėlėmis buvo papuošta Dainavos parko kalva – vėliavėlių visuma sudarė Lietuvos žemėlapį. Dėkojame Kauno pilietinės bendruomenės centrui „Dainava“, UAB Dainavos būstui, UAB Bijola.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content