IŠPLĖSTINĖ SENIŪNAIČIŲ SUEIGA

2017 m. liepos 21d. 15 valandą Eigulių seniūnijoje vyks išplėstinė seniūnaičių sueiga.

Numatoma sueigos darbotvarkė:

  1. Išplėstinės seniūnaičių sueigos sudarymas.
  2. Išplėstinės seniūnaičių sueigos pirmininko rinkimai.
  3. Dėl nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos 2017-2019 metų veiksmų     plano įgyvendinimo.
  4. Kiti klausimai.

Kviečiame dalyvauti seniūnaičius ir seniūnijos teritorijoje veikiančių bendruomenių centrų atstovus.

Apie dalyvavimą ir įgaliojimus atstovauti bendruomenėms (jeigu nedalyvaus bendruomenės vadovas) prašome informuoti:  [email protected],  tel. 386960, 861620404.

Pagrindiniai seniūnaičių sueigos darbą sąlygojantys teisės aktai

  1. DĖL NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ IR BENDRUOMENINĖS VEIKLOS STIPRINIMO 2017–2019 METŲ VEIKSMŲ PLANO ĮGYVENDINIMO 2.3 PRIEMONĖS „REMTI BENDRUOMENINĘ VEIKLĄ SAVIVALDYBĖSE“ ĮGYVENDINIMO KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖJE TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO
  2. KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖS SENIŪNAIČIŲ SUEIGOS NUOSTATAI

Eigulių seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content