Išplėstinė seniūnaičių sueiga

Š. m.  liepos 19 d. (trečiadienį) 17.00 val.  bus sudaroma išplėstinė Dainavos seniūnaičių sueiga.  Išplėstinė seniūnaičių sueiga organizuojama Dainavos seniūnijos patalpose, V.Krėvės pr. 41A, Kaune.

Sueigos darbotvarkė:

  1. Išplėstinės seniūnaičių sueigos sudarymas, pirmininko rinkimai.
  2. Dėl nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo.
  3. Kiti klausimai.

 

Pagrindiniai seniūnaičių ir seniūnaičių sueigos darbą sąlygojantys teisės aktai

  1. DĖL NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ IR BENDRUOMENINĖS VEIKLOS STIPRINIMO 2017–2019 METŲ VEIKSMŲ PLANO ĮGYVENDINIMO 2.3 PRIEMONĖS „REMTI BENDRUOMENINĘ VEIKLĄ SAVIVALDYBĖSE“ ĮGYVENDINIMO KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖJE TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO
  2. KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖS SENIŪNAIČIŲ SUEIGOS NUOSTATAI

 

Dainavos seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content