IŠPLĖSTINĖ SENIŪNAIČIŲ SUEIGA

Informuojame, kad 2020 m. birželio 29 d. 17.30 val. Aleksoto  seniūnijoje (Veiverių g. 132) vyks Išplėstinė seniūnaičių sueiga.

DARBOTVARKĖ
1. Aptarti išplėstinės seniūnaičių sueigos prioritetines, vykdytinas ir finansuotinas veiklas ir priimti sprendimą dėl jų.
2. Kiti klausimai.

2020 metų plano įgyvendinimo 1.1.5 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Kauno miesto savivaldybėje tvarkos aprašas.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content