Išplėstinė seniūnaičių sueiga

Vasario 27 d.  Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Z. Kuzmickio padalinio salėje vyko išplėstinė seniūnaičių sueiga, kurios metu buvo aptartas Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ 2018 metais vykdytų projektų įgyvendinimas.

Vykdant Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ 2018 m. spalio 31 d. buvo  pasirašytos valstybės biudžeto lėšų naudojimo sutartys su Žaliakalnio seniūnijoje veiklą vykdančiomis bendruomeninėmis organizacijomis ir skirtos lėšos projektų įgyvendinimui.

Pateikiame įgyvendintus projektus ir akimirkas iš sueigos :

  1. Bendruomenės centro „Žaliakalnio aušra“ projektas „Būti ir vienyti: Žaliakalnio bendruomenės stiprinimas ir sociakultūrinis ugdymas“.

Bendruomenės centro Žaliakalnio aušra” projekto įgyvendinimo pristatymas PROJEKTO.PRISTATYMAS

2. Kauno Kristaus prisikėlimo parapijos projektas „Žaliakalnio gyvenamosios bendruomenės savarankiškumo skatinimas“.

Kauno Kristaus prisikėlimo parapijos projekto įgyvendinimo pristatymas PROJEKTO.PRISTATYMAS

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content