Įsikūrė Moliakelio gatvės saugios kaimynystės grupė

  Siekiant įtraukti kuo daugiau bendruomenės narių į saugios aplinkos kūrimą, bendrų problemų sprendimą bei stiprinant bendruomeniškumo jausmą, Kauno bendruomenės pareigūnai 2016-05-12 susitikimo Panemunės seniūnijoje metu inicijavo saugios kaimynystės grupės įsikūrimą Moliakelio gatvėje.

   Bendromis jėgomis lengviau galima išspręsti daugelį problemų, todėl tęsiant jau pradėtus darbus pasirašytas Saugios kaimynystės susitarimas, kuris įpareigoja gyventojus aktyviau bendrauti ir bendradarbiauti, kartu su socialiniais partneriais spręsti iškylančias problemas, dalintis žiniomis su policijos pareigūnais, saugoti vieniems kitus, kurti darnią bendruomenę, jaukią ir saugią gyvenamąją aplinką. Vieningi ir budrūs kaimynai gyvena saugiai. Kurkite saugios kaimynystės grupes!

   Dėl informacijos ar konsultacijos apie saugios kaimynystės grupės įkūrimą kreipkitės į Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus pareigūnus Rasą Zinkevičienę ir Bronių Palšį tel. (8-37) 303 009, darbo dienomis nuo (8-17 val.), el. p. [email protected] arba [email protected].

SAUGI KAIMYNYSTĖ – tai JŪSŲ ir kaimynų bendradarbiavimas su policija bei savivaldybe stiprinant saugumą Jūsų gyvenamojoje vietovėje.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content