Išankstinis balsavimas pakartotinuose rinkimuose į Lietuvos Respublikos Seimą

Balsavimo teisę turintys kauniečiai, kaip ir visos šalies gyventojai, savo pilietinę valią galės išreikšti dalyvaudami išankstiniame balsavime.

Kauno mieste gyvenantys rinkėjai, negalėsiantys dalyvauti Seimo rinkimuose spalio 25 d., savo balsą gali atiduoti išankstiniame balsavime spalio 19; 20; 21 ir 22 dienomis nuo 7 iki 20 val.

Šiomis dienomis gyventojai kviečiami atvykti į dvi išankstiniam balsavimui naujai parengtas vietas:

  • Kauno kultūros centro mažojoje salėje (Kęstučio g. 1, įėjimas iš Vytauto pr. pusės);
  • Kauno rotušės didžiojoje salėje (Rotušės a. 15).

Taip pat balsuoti galima ir Kauno rajono savivaldybės pastate, adresu Savanorių pr. 371, Kaunas.

Kur iš anksto balsuoti gyventojai gali savo nuožiūra pasirinkti patys.

Spalio 25 d. balsavimas vyks įprastose kiekvienam gyventojui Vyriausiosios rinkimų komisijos priskirtose apylinkėse.

Ką turėti su savimi?

Dalyvaujant tiek išankstiniame, tiek įprastame balsavime, būtina laikytis visų saugumo reikalavimų.

Negalintiems atvykti į rinkimų apylinkes bus sudarytos sąlygos balsuoti namuose. Norint pasinaudoti tokia galimybe, reikalinga speciali registracija trumpuoju Vyriausiosios rinkimų komisijos linijos numeriu 1855.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content