Panemunės šile pašventinta šv. Pranciškaus koplytėlė

Sutvarkyti kauniečių mėgiamą gamtos kampelį ir šalia senojo Kurhauzo griuvėsių Panemunės šile įrengti koplytėlę su vienu populiariausių pasaulio šventųjų sutarė „Žolinčių akademijos“ prezidentė Danutė Kunčienė, Panemunės bendruomenės centras ir Panemunės seniūnija.

Šventėje dalyvavo moterų ansamblis „Žemyna“, savo pasirodymu džiugino Šilo pradinės mokyklos mergaičių kanklininkių ansamblis. Koplytėlės kūrėjas, iš Prienų kilęs dievadirbys Tomas Stambrauskas, teigė, jog šv. Pranciškaus koplytėlę kūrė mėnesį, o sunkiausias darbas buvo ją nudažyti. Bendrai maldai šile pakvietė ir koplytėlę pašventino Šv. Jurgio Kankinio konvento gvardijonas – kunigas Saulius Paulius Bytautas.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content