Inžinerijos bataliono karių inžinerinės upės žvalgybos pratybų Žemųjų Šančių ir Panemunės rajone

Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono 1 inžinerijos kuopos profesinės karo tarnybos kariai, rengiasi vykdyti inžinerinę upės žvalgybą, skirtą žvalgybos įgūdžiams tobulinti.

2022 m. gegužės 26 d. nuo 8 iki 17 val. 30 bataliono karių be ginklų Žemųjų Šančių ir Panemunės rajone vykdys Nemuno inžinerinę žvalgybą pagal pridedamą schemą.

Užtikriname, kad pratybų metu bus laikomasi gamtos apsaugos taisyklių, nebus naudojama pirotechnika ir imitacijos priemonės.

Inžinieriau, nesigailėk prakaito, brolių gyvybę saugai!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content