„Inovatyvi seniūnija – saugus Kaunas“

 

Kauno apskr. VPK  VTV Prevencijos skyrius organizuoja konkursą – inovatyviausia seniūnija 2017. Kviečiame pasidalinti balsuoti ir balsavimo nuoroda, kad visi norintieji galėtų aktyviai reikšti savo nuomonę dėl inovatyviausios Kauno miesto seniūnijos.

Konkurso „Inovatyvi seniūnija – saugus Kaunas“ tikslas yra skatinti Kauno miesto seniūnijų iniciatyvą telkiant gyventojus saugiai aplinkai kurti, bendradarbiauti su policija, o taip pat plėtoti ir įgyvendinti inovatoriškas idėjas prisidedant prie nusikalstamumo mažinimo.

Konkursu siekiama išrinkti Kauno miesto seniūniją, kurios patirtis bei inovatoriškumas kuriant saugią aplinką ir bendradarbiaujant su policija taptų pavyzdžiu kitoms miesto seniūnijoms.

 Balsavimas vyksta per socialinį tinklą FACEBOOK. Paspaudę žemiau esančia nuorodą, prisijungę prie socialinio tinklo paskyros, galėsite išreikšti savo nuomonę:

https://poll.fbapp.io/ntbhdx

Šiuo metu Dainavos seniūnijoje yra plačiai rodomas filmas apie Dainavos kaimą ir bendruomenės pareigūnus. Su dideliu džiaugsmu ir malonumu susirinkę kauniečiai stebi filmą.

Bendruomenės pareigūnai primena bei skatina gyventojus imtis visų priemonių saugiai kaimynystei plėtoti, taip pat būti pilietiškais ypač atkreipti dėmesį vairuotojų nes būtent keliuose avaringumas jau kurį laiką pavojingai didėja.

Susirinkusių gausa tik dar kartą patvirtina kad Dainavos seniūnijos gyventojai nėra abejingi istorijai, domisi Dainavos kaimo gyvenimu ir moksleiviai, kurie buriasi ir su malonumu praleidžia vakarus stebėdami filmą skirtą Dainavos kaimo 90-mečiui paminėti.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content