Iniciatyvos „Lietuvos galia“

 

Gerovės Lietuvos kūrimas negali ir neturi apsiriboti vien valstybės vaidmeniu. Pilietinė galia – būtina sąlyga, keičiant mūsų šalį iš globos valstybės į visavertę gerovės valstybę. Ši galia išjudina reikalingiausias permainas, pasiekia toliausius kampelius ir užpildo tas erdves, kurias ne visada pajėgios skubiai padengti valdžios institucijos. Bendruomenės taikliau ir greičiau išsprendžia tas problemas, kurias būdamos arčiau žmonių geriau pažįsta.

Gerovės valstybę galime sukurti tik kartu, todėl Prezidentas kviečia visus pilietiškus žmones, visuomeninius judėjimus, įvairias bendruomenes, nevyriausybines organizacijas įsitraukti į šį kūrybos procesą.

Rugsėjo 19 d. prasidėjo viešas balsavimas už labiausiai nusipelniusias prezidento Gitano Nausėdos globojamo projekto „Lietuvos galia“ iniciatyvas! Daugiau apie projektą https://www.lietuvosgalia.lt/apie-projekta/, jo dalyvius https://www.lietuvosgalia.lt/pilieciu-iniciatyvos/

Konkurso nugalėtojai bus renkami dviem etapais – viešu balsavimu ir komisijos vertinimu. Iš  kiekvienos kategorijos (žalia, stipri, teisinga, inovatyvi) po 15 daugiausiai visuomenės balsų surinkusių iniciatyvų bus kviečiamos į Lietuvos galia apdovanojimų renginį. Iš jų po 5 stipriausias iniciatyvas, kurias išrinks komisija, bus Prezidento pagerbtos „Lietuvos galia“ apdovanojimu.

KVIEČIAME PALAIKYTI IR BALSUOTI UŽ PROJEKTE DALYVAUJANČIĄ DAINAVOS SENIŪNIJOS INICIATYVĄ (spauskite nuorodą): DAINAVOS MAINŲ BIRŽA – Lietuvos galia

Norėdami pabalsuoti už iniciatyvą (-as) asmenys turi suvesti savo el. pašto adresą ir patvirtinti gautą laišką iš sistemos. Primename prabalsavus patikrinti pašto dėžutę, kad balsas būtų užskaitomas konkurse. Balsuoti už tą pačią iniciatyvą iš vieno el. pašto adreso galima po vieną kartą per visą balsavimo laikotarpį. Balsavimas vyksta iki lapkričio 1 dienos.

Daugiau apie Dainavos mainų biržą skaitykite čia:

Apsikeitimas paslaugomis – realiai veikianti praktika Lietuvoje – Lietuvos galia

 

 

VšĮ Šeimų centras “Būkime kartu” informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content