Iniciatyva ,,Kalba Šančiai”

„Kalba Šančiai” – tai šančiškio Justino Kisieliausko iniciatyva, kuria siekiama papuošti Šančius žymių šančiškių citatomis.
Rugsėįį, Iniciatyvų festivalio „Štai Šančiai” metu, dalyviai buvo kviečiami rinkti įdomiausias citatas ir priskirti joms vietą Šančiuose. Po festivalio projekto darbo grupė atsižvelgdama į festivalio dalyvių ir savo nuomonę atrinko devynias citatas.

Tad kviečiame paskutinį lapkričio sekmadienį pasivažinėti autobusu po Šančius, paklausyti Šančių istorijos, susipažinti su minėtomis šančiškių citatomis ir sužinoti daugiau apie jų autorius.
Ekskursiją po Šančius ves ir apie citatų autorius pasakos Šančių gidė Rolanda Girskienė.

Projektas tęstinis, kitąmet numatyta vėl atrinkti kelias šančiškių citatas. Sekite naujienas!

Data: 2018 m. lapkričio 25 d., 12-15 val.
Susitikimo vieta nurodoma užsiregsitravusiems.
Kontaktai pasiteiravimui: 8 678 11289, 8 652 08623, [email protected]
Renginys nemokamas.

Organizatorius: Atvira iniciatyvų platforma „Šančių kioskas”
Globėjas: Kaunas 2022 Bendruomenių laboratorijos „Fluxus labas!”

Partneris sklaidai: Šančių seniūnija

 

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content